Сътрудник Склад : Oskar Ruegg

Сътрудник Склад

Търсим професионалист, който ще има следните основни задължения и отговорности:

– Приема, завежда и изписва стоки, използвайки системата за управление и планиране;
– Следи за качеството, количеството, повреди при транспорта и съответствието на стоките с документите;
– Засклажда материалите по палето места, използвайки складовата техника;
– Снабдява производството с полуфабрикати, спазвайки точните изисквания за това;
– Транспортира, опакова, етикетира и заприхождава готова продукция, използвайки съответния модул в системата;
– Участва при извършването на складовата инвентаризация
– Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.

Кандидатът трябва да притежава следните квалификации:

– Образование – средно, средно-специално;
– Професионални познания в съответната област;
– Да борави със складова техника
(Удостоверение за правоспособност за работа с Електрокар се счита за предимство);
– Компютърна грамотност;
– Адаптивен към промени;
– С готовност да се развива и обучава;
– С готовност за работа на смени.

Ние предлагаме:
– Конкурентна заплата и стимулираща бонусна схема;
– Коректно отношение, добра среда, отлични условия на работа;
– Динамична среда, където има много място за предлагане на съществени идеи и подобрения.
– Възможност за личностно и професионално израстване
– Социални придобивки

We’re located in Stara Zagora, Bulgaria.

If interested, please contact:
Nikolay Zhelev
Oskar Rüegg Bulgaria Ltd.
Industrial Zone, TPZ Izgrev 2292
Tel.: +359 42 611 116
nikolay.zhelev@oskar-ruegg.com

ЗАПИШИ СЕ СЕГА