Вътрешно производствен логистик

Търсим професионалист, който ще има следните основни задължения и отговорности:

• Изпълнява качествено и в срок възложените му задачи.
• Снабдяване с материали от буферна зона до зона за изчакване.
• Освобождаване зона за изчакване от празни палети.
• Изхвърляне на празни картонени опаковки.
• Зареждане / презареждане на работните места в съответната зона с материали.
• Подготвяне на опаковка в зона за опаковка.
• Снабдяване с празни палети в зоните за готова продукция.
• Подготовка на опаковката за готова продукция съгласно изискванията за конкретния артикул.
• Затваряне / запечатване на опаковка с готова продукция.
• Обозначаване на палет с готова продукция
• Обозначаване на всички налични материали според установените правила
• Преместване на палет с готова продукция в зона „Готова продукция“.
• Изтегляне на суровите материали в зона за претегляне и обратно засклаждане при приключена поръчка.

Кандидатът трябва да притежава следните квалификации:

• Средно образование
• Опит в областта на основната цел на длъжността
• Основна компютърна грамотност
• Готовност за непрекъснато обучение и усъвършенстване
• Лична дисциплинираност;
• Самостоятелност
• Внимание към детайлите
• Гъвкавост
• Възможност за добра работа в екип

Ние предлагаме:

• Постоянен трудов договор;
• Конкурентна заплата и стимулираща бонусна схема
• Коректно отношение, добра среда, отлични условия на работа;
• Динамична среда, където има много място за предлагане на съществени идеи и подобрения
• Възможност за личностно и професионално израстване
• Социални придобивки.
• Работа на смени.

Намираме се в Стара Загора. И очакваме ТЕБ!

If interested, please contact:

Nikolay Zhelev

Oskar Rüegg Bulgaria Ltd.

Industrial Zone, TPZ Izgrev 2292

Tel.: +359 42 611 116

nikolay.zhelev@oskar-ruegg.com

ЗАПИШИ СЕ СЕГА